אנשי התפוחים שלנו


הם חולקים אהבה אמיתית לפרי, מחוברים לאדמה שלהם כמעט כמו למשפחה ויודעים לזהות את ההבדל בין Red Delicious לEmpire אם תעירו אותם באמצע הלילה.


אלו היצואנים שעושים ימים כלילות כדי להביא אלינו את התפוחים האמריקאים המשובחים ביותר 

קליפורניה

BOWMAN FRUIT SALES, LLC


17581 Mechanicsville Road Timberville, VA 22853 (800) 296-2775 (540) 896-3708 Fax Contact Jamie Williams e-mail: jwilliams@turkeyknobapples.com




COMMERCIAL LYNKS, INC.


4709B Eisenhower Ave. Alexandria, VA 22304 (703) 757-6200 Contact Jay Gnanasekaran e-mail: sales@commerciallynks.com




TURKEY KNOB APPLES


17581 Mechanicsville Road Timberville, VA 22853 (866) 887-5662 email mgabb@turkeyknobapples.com




CROWN ORCHARD


5861 Piedmont Apple Lane Covesville, VA 22931 (434) 977-0619 (434) 979-6277 Fax Contact Henry Chiles e-mail: henry@crownorchard.com




FRED L. GLAIZE, L.C.


P.O. Box 2077 Winchester, VA 22604 (540) 662-6251 (540) 667-3464 Fax (540) 247-6251 Cell Contact Phil Glaize e-mail: glzapple@visuallink.com





פנסילבניה

BEAR MOUNTAIN ORCHARD


1415 Potato Road Aspers, PA 17304 (717) 677-8109 Contact John Lott e-mail: bearmountain@pa.net




BREAM ORCHARD


170 Bingaman Road Orrtanna, PA 17353 (717) 334-4591 Contact Jack Bream e-mail: jack@breamorchards.com




COHEN PRODUCE MARKETING, INC.


3907 Hartzdale Drive Suite 704 Camp Hill, PA 17011 (717) 975-9111 Contact Sandy Cohen, Howard Cohen e-mail: sandy@cohenproduce.com




EL VISTA ORCHARDS


1160 Cold Spring Road Fairfield, PA 17320 (717) 642-8414 Contact Dave Benner e-mail: elvista@comcast.net




HESS BROTHERS FRUIT CO.


500 Becker Road Leola, PA 17540 (717) 656-2631 Contact Andy Figart e-mail: afigart@hessbros.com




KEYSTONE FRUIT MARKETING, INC.


11 N. Carlisle St, Suite 102 Greencastle, PA 17225 (717) 597-2112 Contact Pat McTavish e-mail: patrick@keystonefruit.com




LW SALES


P.O. Box 189 Fishertown, PA 15539 (800) 599-5820 Contact Larry Wright e-mail: lwsales@embarqmail.com




RICE FRUIT COMPANY


P.O. Box 66 Gardners, PA 17324 (717) 677-8131 Contact John Rice e-mail: jrice@ricefruit.com




RIDGETOP ORCHARDS


P.O. Box 113 Fishertown, PA 15539 (814) 839-4181 Contact Dan Boyer e-mail: info@ridgetoporchards.com





ניו יורק

APPLE ACRES


4633 US Route 20 Lafayette, NY 13084 (315) 677-5144 (315) 677-5143 Fax Contact Bob Rigdon e-mail: robert.rigdon@gmail.com




CHAZY ORCHARDS, INC.


9486 Rt. 9 Chazy, NY 12921 (518) 846-7171 (518) 846-8171 Fax Contact Jay Toohill e-mail: chazyorchards@westelcom.com




FORRENCE ORCHARDS


2731 Rt. 22 Peru, NY 12972 (518) 643-9527 (518) 643-9509 Fax Contacts Peter Forrence, Seth Forrence Email: pforrence@aol.com




FOWLER FARMS


10273 Lummisville Road Wolcott, NY 14590-3909 (315) 594-8068 (315) 594-8060 Contact Lee Peters e-mail: leepeters@fowlerfarms.com website www.fowlerfarms.com




HUDSON RIVER FRUIT DISTRIBUTORS


PO Box 246 Milton, NY 12547-0246 (845) 795-2121 (845) 594-4843 Cell (845) 795-2618 Fax Contact Daniel Albinder e-mail: dan@hudsonriverfruit.com




NEW YORK APPLE SALES, INC.


1580 Columbia Turnpike - Ste. 5 Castleton, NY 12033 (518) 477-7200 (518) 477-6770 Fax Contacts: Kaari Stannard: Kaari@newyorkapplesales.com Scott Seeburger: scott@newyorkapplesales.com John Cushing: john@newyorkapplesales.com




NORTHERN ORCHARD CO., INC.


537 Union Road Peru, NY 12972 (518) 643-9718 (518) 643-2751 Fax Contact Albert Mulbury e-mail: mulburyc@westelcom.com




STANLEY ORCHARD SALES, INC.


2044 Rte. 32, Suite 6 Modena, NY 12548-5021 (845) 883-7351 (845) 883-5077 Fax Contacts: Ronald Cohn: ron@stanleyorchards.com Tony Maresca: tony@stanleyorchards.com e-mail: sales@stanleyorchards.com




SUN ORCHARD FRUIT COMPANY, INC.


2087 Transit Road Burt, NY 14028-0040 (716) 778-8544 (716) 778-8545 Fax Contact Steve Riessen e-mail: steve@sunorchardapples.com




UNITED APPLE SALES, L.L.C


99 West Ave. Lyndonville, NY 14098-9744 Contact Ward Dobbins, Brett Baker e-mail: brett@unitedapplesales.com, Ward@unitedapplesales.com





מישיגן

ALL FRESH GPS


11980 Fisk Rd. Belding, MI 48809




EAST MICHIGAN OFFICE


(517) 447-3002 (517) 447-3006 Fax Contact Scott Swindeman e-mail: scott@applewoodapples.com




WEST MICHIGAN OFFICE


(616) 794-3770 (616) 784-3273 Fax e-mail: tom@michiganfresh.com




BELLEHARVEST SALES, INC.


11900 Fisk Rd. Belding, MI 48809 (616) 794-0320 (800) 452-7753 (616) 794-3961 Fax Contact Tom Pletcher, RJ Simons e-mail: tpletch@belleharvest.com e-mail: rsimons@belleharvest.com Website: www.belleharvest.com




GREG ORCHARDS & PRODUCE


4949 N. Branch Rd. Benton Harbor, MI 49022 (269) 944-1414 (269) 944-5754 Fax Contact Barry Winkel e-mail: info@gregorchards.com Website: www.gregorchards.com




JACK BROWN PRODUCE, INC.


8035 Fruitridge Ave., N.W. Sparta, MI 49345 (616) 887-9568 (800) 348-0834 (616) 887-9765 Fax Contact Mitch Brinks e-mail: mitch@jackbrownproduce.com Website: www.jackbrownproduce.com




NORTH BAY PRODUCE INC.


P.O. Box 988 Traverse City, MI 49685 (231) 946-1941 (231) 946-1902 Fax Contacts Mark Girardin, Nick Osmulski, Eric Olshore e-mail: marketing@northbayproduce.com Website: www.northbayproduce.com




RIVERIDGE PRODUCE MARKETING INC.


9000 Fruit Ridge Avenue NW Sparta, MI 49345 (616) 887-6873 (616) 887-6874 Fax Contact Russell Comport, Dawn Geers, Don Armock e-mail: Russellcomport@riveridgeproduce.com e-mail: Dawngeers@riveridgeproduce.com Website: www.riveridgeproduce.com skype: russell.comport





וירג'יניה
שותפים נוספים

BOWMAN FRUIT SALES, LLC


17581 Mechanicsville Road Timberville, VA 22853 (800) 296-2775 (540) 896-3708 Fax Contact Jamie Williams e-mail: jwilliams@turkeyknobapples.com




COMMERCIAL LYNKS, INC.


4709B Eisenhower Ave. Alexandria, VA 22304 (703) 757-6200 Contact Jay Gnanasekaran e-mail: sales@commerciallynks.com




TURKEY KNOB APPLES


17581 Mechanicsville Road Timberville, VA 22853 (866) 887-5662 email mgabb@turkeyknobapples.com




CROWN ORCHARD


5861 Piedmont Apple Lane Covesville, VA 22931 (434) 977-0619 (434) 979-6277 Fax Contact Henry Chiles e-mail: henry@crownorchard.com




FRED L. GLAIZE, L.C.


P.O. Box 2077 Winchester, VA 22604 (540) 662-6251 (540) 667-3464 Fax (540) 247-6251 Cell Contact Phil Glaize e-mail: glzapple@visuallink.com





COHEN PRODUCE MARKETING, INC.


(717) 975-9111 Contact Sandy Cohen e-mail: sandy@cohenproduce.com




HESS BROTHERS FRUIT CO.


(717) 656-2631 Contact Fred Hess e-mail: fred@hessbros.com




HUDSON RIVER FRUIT DISTRIBUTORS


(845) 795-2121 Contact Daniel Albinder e-mail: dan@hudsonriverfruit.com




NEW YORK APPLE SALES, INC.


(518) 477-7200 (518) 477-6770 Fax Contacts Kaari Stannard e-mail: Kaari@newyorkapplesales.com




NORTH BAY PRODUCE INC.


P.O. Box 988 Traverse City, MI 49685 (231) 946-1941 (231) 946-1902 Fax Contacts Mark Girardin, Nick Osmulski e-mail: marketing@northbayproduce.com




TURKEY KNOB APPLES


17581 Mechanicsville Road Timberville, VA 22853 (866) 887-5662 email mgabb@turkeyknobapples.com




RIDGETOP ORCHARDS


(814) 839-4181 Contact Dan Boyer e-mail: info@ridgetoporchards.com




STANLEY ORCHARD SALES, INC.


(845) 883-7351 Contact: Ronald Cohn e-mail: ron@stanleyorchards.com




UNITED APPLE SALES, L.L.C


(845) 430-8935 Contact Chuck Andola, Brett Baker e-mail: uasales@aol.com





United States Apple Export Council
2025 M St NW, Suite 800
Washington, DC 20036

 

(202) 367-1154

 

נציגים בישראל:
פרסי-צדוק -  קוצ'יק - טריוואקס
מנחם בגין 132, תל אביב
טלפון: 03-6081615

©2019 Proudly created by WIxline